BLACHARSTWO SAMOCHODOWE

Nasz serwis samochodowy oferuje każdego rodzaju prace blacharsko-lakiernicze wszystkiego typu samochodów. Poniżej prezentujemy przykładowy zakres prac blacharsko-lakierniczych wykonany na samochodzie terenowym Toyota Land Cruiser, który przechodził w naszym warsztacie całkowitą renowację. 

warszta_blacharski

Korozja elementów konstrukcyjnych, a strefa zgniotu

Skorodowane blachy podwozia nie zachowują swojej twardości, a co za tym idzie w przypadku kolizji nie zachowują stref zgniotu. Szczególnie zalecamy wykonywanie konserwacji podwozia w samochodach produkcji azjatyckiej, które są w czwartym / piątym roku eksploatacji. W tym czasie fabryczne zabezpieczenie antykorozyjne jest już niemal całkowicie zdegradowane i rozpoczyna się proces korozji elementów blaszanych podwozia.

Na rynku dostępna jest bardzo szeroka gama produktów do prac blacharsko-lakierniczych. Po testach produktów wielu marek zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do stałej oferty linii produktów firmy Dinitrol. Środki tego producenta wykorzystywane są do fabrycznej konserwacji nowych pojazdów marek takich jak Mercedes oraz całej grupy VAG. Stosowanie na wszystkich etapach chemii jednego producenta gwarantuje zachowanie poprawności całego procesu technologicznego. Wszystkie prace wykonywane są w profesjonalnie wyposażonej, ogrzewanej hali dzięki czemu możemy wykonywać konserwacje przez cały rok, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Wybrane usługi blacharskie

14

12 395 35 24

Porozmawiaj z naszym specjalistą i uzyskaj szczegółowe odpowiedzi na każde pytanie.

CENNIK KONSERWACJA PODWOZIA

Cena jest zależna od stanu podwozia

Segment - A, B, C

OD 1000

SUV / VAN / CROSOVER

od 1600

Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy

ZOBACZ VIDEO Z REALIZACJI

Jak działamy?

Wszystko dla auta w jednym miejscu

Zaczynając od regularnego mycia Twojego samochodu, przez sezonową wymianę opon oraz ich przechowanie, nabijanie klimatyzacji, zabezpieczanie podwozia aż na generalnym remoncie silników kończąc. W naszym serwisie załatwisz wszystko co związane z Twoim samochodem.

60000 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Zobacz pełny cennik poniżej.

Konserwacja podwozia

Segment A, B, C Segment D, E, F Segment SUV / VAN
od 1000zł  od 1300zł  od 1600zł 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ KONSERWACJI PODWOZIA

Poznaj opinie naszych klientów

Zobacz wszystkie opinie w google

Auto błyszczy jakby je sam Zygmunt Chajzer vizirem przeleciał 🙂 Gorąco polecam.

Wojciech

Kolejny raz jestem zadowolona z poziomu usługi. Dla mnie zmianą na (jeszcze) lepsze jest fakt przeprowadzki Dream Car bliżej mojego miejsca zamieszkania. Reasumując – zmiana siedziby, bez zmian natomiast wysoka jakość.

Beata

Świetny kontakt . Sprawnie, szybko , b dobrze. Miła obsługa . Polecam

Anna

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Jesteśmy kompleksowym centrum obsługi pojazdów zlokalizowanym w dzielnicy Dąbie przy ulicy Stoczniowców 3. W naszej ofercie mamy 6 wyspecjalizowanych działów: serwis samochodowy, wulkanizacja, myjnia ręczna, detailing, serwis klimatyzacji oraz konserwacja podwozia. Pracujemy na narzędziach i chemii najwyższej klasy, w naszych działaniach nie ma kompromisów. Priorytetem jest fachowa, sprawna i kompleksowa obsługa klienta.

Blacharstwo