Promocja na serwis klimatyzacji
129 zł zamiast 219 zł

Podczas rozmowy prosimy podać hasło “Klimatyzacja 2022”. 

Przy zakupie pakietu „Klimatyzacja 2022” dodatkowo do usługi wymiany opon w naszym serwisie cena pakietu wynosi 109 zł zamiast 219 zł

klimatyzacja_promocja_2022

Dlaczego regularny przegląd klimatyzacji jest istotny?

Przeglądy układu klimatyzacji powinny odbywać się raz a najlepiej dwa razy w roku w okresie wiosennym oraz przed rozpoczęciem zimy. Ubytki czynnika chłodzącego w systemie są naturalnym zjawiskiem i należy je okresowo uzupełniać aby system klimatyzacji działał w pełni efektywnie. Za niski poziom czynnika w układzie obniża efektywność chłodzenia i może być także przyczyną usterek podzespołów systemu. Regularne przeglądy pozwalają zachować pełną sprawność systemu i mają pozytywny wpływ na jego żywotność.  

Regularne serwisowanie układu klimatyzacji jest istotne zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich gdzie zanieczyszczenie powietrza jest na bardzo wysokim poziomie. W ramach serwisu klimatyzacji oferujemy Państwu usługi wymiany filtra kabinowego, odgrzybiania i dezynfekcji metodą ozonową.

Wybrane usługi klimatyzacja

napelnianie_klimatyzacji

12 395 35 23

Porozmawiaj z naszym specjalistą i uzyskaj szczegółowe odpowiedzi na każde pytanie.

WYBRANE USŁUGI

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji czynnik R134a

149
Sprawdzenie ilości czynnika
Test szczelności
Wytworzenie próżni w układzie
Wymiana oleju
Recykling czynnika chłodniczego
Napełnianie układu
+ 35 zł za każde rozpoczęte 100g

Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy

Jak działamy?

Wszystko dla auta w jednym miejscu

Zaczynając od regularnego mycia Twojego samochodu, przez sezonową wymianę opon oraz ich przechowanie, nabijanie klimatyzacji, zabezpieczanie podwozia aż na generalnym remoncie silników kończąc. W naszym serwisie załatwisz wszystko co związane z Twoim samochodem.

60000 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Zobacz pełny cennik poniżej.

CENNIK SERWIS KLIMATYZACJI

Serwis klimatyzacji czynnik R134a 99zł
Czynnik R134a za każde rozpoczęte 100g 35zł
Serwis klimatyzacji czynnik 1234yf 149zł
Czynnik 1234yf za każde rozpoczęte 100g 150zł
Test szczelności azotem 50zł
Odgrzybianie 50zł
Diagnostyka komputerowa 100zł
Naprawa układu klimatyzacji wycena indywidualna
Wymiana zaworu od 15zł
Wymiana filtra kabinowego od 25zł

Serwis klimatyzacji – profesjonalne wyposażenie

W trosce o komfort Państwa podróży ciągle rozwijamy swoją wiedzę, oraz zaplecze sprzętowe w zakresie serwisu klimatyzacji. Prowadzimy bieżącą obsługę układów klimatyzacji (testy szczelności układów, uzupełnianie czynnika, wymiana filtrów kabinowych, odgrzybianie układu metodami ozonową oraz ultradźwiękową), napełnianie klimatyzacji, a także naprawiamy niesprawne układy. Nasz serwis klimatyzacji posiada 3 doskonale wyposażone stanowiska, dwa do obsługi samochodów z układem na czynnik r134a, oraz jedno do obsługi nowego czynnika 1234yf. Korzystamy tylko z urządzeń firmy BOSCH. Oferujemy również usługi obejmujące nabicie klimatyzacji, a także wymianę oleju.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Jesteśmy kompleksowym centrum obsługi pojazdów zlokalizowanym w dzielnicy Dąbie przy ulicy Stoczniowców 3. W naszej ofercie mamy 6 wyspecjalizowanych działów: serwis samochodowy, wulkanizacja, myjnia ręczna, detailing, serwis klimatyzacji oraz konserwacja podwozia. Pracujemy na narzędziach i chemii najwyższej klasy, w naszych działaniach nie ma kompromisów. Priorytetem jest fachowa, sprawna i kompleksowa obsługa klienta.

Klimatyzacja