KONSERWACJA PODWOZIA

Podwozie samochodu jest podstawą jego konstrukcji, wszystkie podzespoły samochodu osobowego są do niego zamocowane. Konserwacja podwozia i utrzymanie go w dobrej kondycji jest bardzo ważną sprawą. Płyta podłogowa, która narażona jest na ciągły kontakt z wilgocią, solą drogową, oraz na obicia kamieniami jest bardzo podatna na korozję. Niestety skorodowana płyta podłogowa nie spełnia swojej podstawowej funkcji – nie zachowuje stref zgniotu w czasie ewentualnej kolizji, a co za tym idzie stanowi niebezpieczeństwo dla podróżnych.

konserwacja_podwozia

Korozja elementów konstrukcyjnych, a strefa zgniotu

Skorodowane blachy podwozia nie zachowują swojej twardości, a co za tym idzie w przypadku kolizji nie zachowują stref zgniotu. Szczególnie zalecamy wykonywanie konserwacji podwozia w samochodach produkcji azjatyckiej, które są w czwartym / piątym roku eksploatacji. W tym czasie fabryczne zabezpieczenie antykorozyjne jest już niemal całkowicie zdegradowane i rozpoczyna się proces korozji elementów blaszanych podwozia.

Na rynku dostępna jest bardzo szeroka gama produktów do prac blacharsko-lakierniczych. Po testach produktów wielu marek zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do stałej oferty linii produktów firmy Dinitrol. Środki tego producenta wykorzystywane są do fabrycznej konserwacji nowych pojazdów marek takich jak Mercedes oraz całej grupy VAG. Stosowanie na wszystkich etapach chemii jednego producenta gwarantuje zachowanie poprawności całego procesu technologicznego. Wszystkie prace wykonywane są w profesjonalnie wyposażonej, ogrzewanej hali dzięki czemu możemy wykonywać konserwacje przez cały rok, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Etapy konserwacji podwozia

konserwacja_podwozia_usuwanie_mechaniczne

12 395 35 24

Porozmawiaj z naszym specjalistą i uzyskaj szczegółowe odpowiedzi na każde pytanie.

CENNIK KONSERWACJA PODWOZIA

Cena jest zależna od stanu podwozia

Segment - A, B, C

OD 1000

SUV / VAN / CROSOVER

od 1600

Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy

Jak działamy?

Wszystko dla auta w jednym miejscu

Zaczynając od regularnego mycia Twojego samochodu, przez sezonową wymianę opon oraz ich przechowanie, nabijanie klimatyzacji, zabezpieczanie podwozia aż na generalnym remoncie silników kończąc. W naszym serwisie załatwisz wszystko co związane z Twoim samochodem.

60000 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Zobacz pełny cennik poniżej.

Konserwacja podwozia

Segment A, B, C Segment D, E, F Segment SUV / VAN
od 1000zł  od 1300zł  od 1600zł 

Wysoka jakość środków do konserwacji podwozia

Firma Dream Car świadczy usługi profesjonalnej konserwacji podwozia z wykorzystaniem środków najwyższej klasy. Podwozie przed konserwacją jest bardzo dokładnie przygotowywane: usuwamy wszystkie lotne ogniska korozji, stosujemy odrdzewiacz w miejscach najmocniej skorodowanych, stosujemy podkład reaktywny/epoksydowy, aplikujemy masę konserwującą w kolorze wybranym przez klienta. Cały proces konserwacji prowadzony jest z wykorzystaniem środków firmy APP.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Jesteśmy kompleksowym centrum obsługi pojazdów zlokalizowanym w dzielnicy Dąbie przy ulicy Stoczniowców 3. W naszej ofercie mamy 6 wyspecjalizowanych działów: serwis samochodowy, wulkanizacja, myjnia ręczna, detailing, serwis klimatyzacji oraz konserwacja podwozia. Pracujemy na narzędziach i chemii najwyższej klasy, w naszych działaniach nie ma kompromisów. Priorytetem jest fachowa, sprawna i kompleksowa obsługa klienta.

Konserwacja