Wymiana oleju i filtra od XX

serwis_samochodowy

Serwis samochodowy

Serwis samochodowy DREAM CAR kompleksowo zadba o Państwa samochód – począwszy od bieżącej eksploatacji i drobnych napraw, aż po remont silnika czy naprawy blacharsko-lakiernicze. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszego warsztatu, współpracy z najlepszymi producentami części zamiennych oraz wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników obsługujemy nawet najbardziej złożone problemy związane z pojazdami różnych marek. Rozwiązujemy problemy, z którymi inni nie dali sobie rady.

Wybrane usługi mechanika

wymiana_rozrzadu_bmw_1

12 395 35 20

Porozmawiaj z naszym specjalistą i uzyskaj szczegółowe odpowiedzi na każde pytanie.

WYBRANE USŁUGI

Serwis samochodowy

Wymiana oleju i filtra oleju

od 99
Sprawdzenie ilości czynnika

Wymiana tarcz i klocków hamulcowych

od 99
Usuwanie osadów

Wymiana amortyzatora

od 99
Mycie zasadnicze

Zadzwoń i sprawdź dostępne terminy

Jak działamy?

Wszystko dla auta w jednym miejscu

Zaczynając od regularnego mycia Twojego samochodu, przez sezonową wymianę opon oraz ich przechowanie, nabijanie klimatyzacji, zabezpieczanie podwozia aż na generalnym remoncie silników kończąc. W naszym serwisie załatwisz wszystko co związane z Twoim samochodem.

60000 +

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Zobacz pełny cennik poniżej.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Jesteśmy kompleksowym centrum obsługi pojazdów zlokalizowanym w dzielnicy Dąbie przy ulicy Stoczniowców 3. W naszej ofercie mamy 6 wyspecjalizowanych działów: serwis samochodowy, wulkanizacja, myjnia ręczna, detailing, serwis klimatyzacji oraz konserwacja podwozia. Pracujemy na narzędziach i chemii najwyższej klasy, w naszych działaniach nie ma kompromisów. Priorytetem jest fachowa, sprawna i kompleksowa obsługa klienta.

Mechanika