Beata

Kolejny raz jestem zadowolona z poziomu usługi. Dla mnie zmianą na (jeszcze) lepsze jest fakt przeprowadzki Dream Car bliżej mojego miejsca zamieszkania. Reasumując – zmiana siedziby, bez zmian natomiast wysoka jakość.

Tomasz Bochnak

Miałem zamówione mycie i odkurzanie auta. Wszystko w porządku, punktualnie i dokładnie. Dałbym szóstą gwiazdkę ze względu na Pana, który dołożył wszelkich starań, aby zadbano o plastiki wewnątrz;)

Adam Pach

W firmie DREAM CAR korzystałem kolejny raz z usługi myjni 🏎🚙🚗 Chłopaki się przykładają 💪💪💪 do wywołania uśmiechu 😁😁😁 na twarzy właściciela samochodu 👌👍😊 Przyjemnie wsiąść do swojego jakby “nowego” samochodu 🤗😎😁. Polecam 👌👍💪

Mariusz Paluch

No Panowie !!!!!!
Serdeczne Podziękowania dla całego zespołu Dream Car za opiekę nad moja Madzią 3 .
Konserwarwacja podwozia wykonana profesjonalnie , do tego serwis olejowy .
Zdjęcia z postępów pracy otrzymywałem na bieżąco.
Samochód wyczyszczony na zewnątrz i w srodku.
Mimo ze mam kawałek do przejechania ,TO JES MÓJ SERWIS !!!!!!

Piotr Pioterek

Nie każdy bohater nosi pelerynę 🙂 Wpadłem dzisiaj na nabicie klimatyzacji i zostałem przyjęty bardzo profesjonalnie. Mam nowe auto i dopiero po napełnieniu klimatyzacji okazało się, że jest zepsuta. Dream Car zaoferował mi naprawę plus kolejne nabicie bez dodatkowych kosztów. Jak odjechałem to zorientowałem się, że pracownicy Dream Car nasmarowali mi skrzypiące sprzęgło sami od siebie. Dziękuje i polecam!

Sławomir Sala

Dzisiaj skorzystałem z usługi mycia i woskowania samochodu. Ukłony dla osoby wykonującej czyszczenie. Praca wykonana perfekcyjnie. Moje Clio wygląda lepiej niż jak wyjechało z salonu 🙂
Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Posts navigation